All for Joomla All for Webmasters

Gözümün bebeği biricik kızımın iyi bir eğitim alması,

Merhaba;
Gözümün bebeği biricik kızımın iyi bir eğitim alması, hayırlı iyi bir evlat olması için eşimle, güvenilir bir kurum bulma arayışına girdiğimiz dönemde TURKUAZ AİLESİ ile tanıştık ve kısa bir süre sonra kendi gözlemlerimiz ve kızımın geri dönütleri sayesinde ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık.
İlk bir haftamız taktir edersiniz ki biraz sancılı geçti, okula alışmak anneden ayrılmak kızıma çok zor geldi, bizi sabahları ilk karşılayan okul Müdüremiz kızıma o kadar şefkatli, sevgi dolu yaklaştı ki bu sancılı dönemi çok kısa zamanda sorunsuz atlattık, daha sonra ilk idolümüz, ilk ve biricik öğretmenimiz ile kocaman bir yılı çok hoş ve keyifli tamamladık.
Yıl sonu gelip çattığında kızımı yaz okulu ve bir sonraki eğitim yılı için tekrar TURKUAZ ANAOKULUNA gönderme kararı almak için bir an bile düşünmedim.
Yeni döneme 5 yaş öğretmeni ile birlikte başladık. Tekrar TURKUAZ AİLESİNİ seçtiğim için kendimle gurur duydum, güler yüzlü, sevecen öğretmenimiz kızımın gönlünü kazandığı gibi benimde gönlüm de taht kurdu. Kızım gerçekten okulda olmaktan çok mutlu, hafta sonu tatillerinin bitmesini iple çekiyor hale geldi.
Kızımı okula bıraktığımda bir anne olarak gözümün hiç arkada kalmadığını gün geçtikçe daha çok fark ediyorum, biliyorum ki benim kızım orda olduğu süre içersinde bir müşteri ya da para kazandıran bir makine olarak görülmüyor kendi çocuklarının yerine koyduklarından %100 emin olduğum kreş yönetimi ve öğretmenlerinin elinde şekil almaya devam ediyor. Kızımın ne kadar düzgün ve kaliteli bir eğitim aldığını, insanlığı, sevgiyi, paylaşmayı, saygıyı, karşılaştırmayı, fikir üretmeyi, uyumluluğu, grup olarak hareket etmeyi, kendini ifade edebilmeyi, merhameti, sabrı ve sayamadığım birçok davranışı öğrendiğini ve bunları bu küçük yaşında okul dışındaki hayatında da uyguladığını gözlemleyebiliyorum.
Eğitim ve öğretim dışında kızım ne yediğini, ne içtiğini, terlediğinde üzerinin nasıl bir hızla değiştiğini, düştüğünde öğretmenin ve diğer tüm görevli arkadaşlarının ondan daha çok canının yandığını, ilaç kullandığında saatinin hiç aksamadığını, öğretmeninin ve diğer tüm çalışanların ona ne kadar sıcak ve samimi sarıldığını bilmekte çok keyif veriyor bana…
Tüm TURKUAZ AİLESİNE sonsuz teşekkürlerimi iletiyor başarılarının daim olmasını diliyorum.
SAYGILARIMLA…
DEMET KAVAK

Adres Bilgileri

Yeniçağ Mah. Ragıptüzün Cd. Miralay Nazımbey Sk. No: 140 (Barbaros İlkokulu karşısı)
Yenimahalle / ANKARA

Fatura Bilgileri

Turkuaz Kreş ve Gündüz Bakımevi Eğitim Sağlık Ticaret Limited Şirketi
Yeniçağ Mah. Ragıptüzün Cd. Miralay Nazımbey Sk. No: 140 Yenimahalle / ANKARA
Yenimahalle Vergi Dairesi
Vergi No: 871 050 061 65

Hesap Bilgileri

Halkbank Yenimahalle Şubesi
Şube Kodu: 214 Hesap No: 10260383
IBAN: TR05 0001 2009 2140 0010 2603 83